Õppetöö

Tasuta kujundusgraafika õpe

Jaanuaris 2020 alustab Tartu Kunstikoolis uus põnev graafilise disaini õpe!

Millega tegu? Kujundusgraafika õppega.

Mida see endast kujutab? Õppe eesmärk on anda osalejatele mitmekülgsed teadmised, mille abil on võimalik valmistuda töötamiseks või õppimiseks kujundusgraafika erialal.

Õppeained on jaotatud kolmeks mooduliks: motivatsiooni moodul (loovmõtlemine, coaching); digitaalkunsti moodul (kunsti baasoskused, graafiline disain); loominguline projekt (digitaalse disaini projekt koos grupiga ja/või praktika ettevõttes, loomeettevõtluse baasteadmised, turundus sotsiaalmeedias).

Kestus? Igal tööpäeval jaanuari algusest juuli alguseni 2020.

Kus? Tartu Kunstikoolis aadressil Eha 41, Tartu.

Kellele? Kujundusgraafikast huvitatud inimestele vanuses 15-29, kes õppe toimumise perioodil ei õpi ega tööta.

Kui palju see maksab? Õpe on tasuta. Osalejatele makstakse stipendiumi ning vajadusel lapsehoiuteenuse toetust.

Mis on selle õppe tulemus? Õppes osaleja saab laiapõhjalised teadmised digitaalse kujundamise võimalustest ning praktiseerib eneseanalüüsi- ja tiimitööoskusi. Osalejatele väljastatakse õppe läbimisel kutseõppe 2. astme tunnistus. Võimalusel toetab kool õppijat praktikakoha leidmisel või edasisteks õpinguteks valmistumisel.

Kuidas saan kandideerida? Kandideerimine on lihtne. Täida ära ankeet, mille leiad siit -> https://bit.ly/2oZvOLC ning võtame sinuga peagi ühendust. Kandideerimise tähtaeg on 15. november 2019.

Tekkis veel küsimusi? Lisaküsimuste korral võta meiega julgelt ühendust Tartu Kunstikooli telefonil 53341545 või meili teel tk@tartukunstikool.ee.

Jaanuaris 2020 alustab Tartu Kunstikoolis uus põnev graafilise disaini õpe!

Millega tegu? Kujundusgraafika õppega.

Kestus? Igal tööpäeval jaanuari algusest juuli alguseni 2020.

Kus? Tartu Kunstikoolis aadressil Eha 41, Tartu.

tööta.