Vastuvõtt

Kutsevaliku aasta. Digikujunduse õpe

REGISTREERIMINE LÕPPENUD

Jaanuaris 2021 alustab Tartu Kunstikoolis uus põnev 3D-kujundamise algkursus!

Millega tegu? Ruumilise digikujunduse õppega (teise taseme kutseõpe).

Mida see endast kujutab? Õppe eesmärk on anda osalejatele mitmekülgsed teadmised, mille abil on võimalik valmistuda töötamiseks või õppimiseks 3D-modelleerimise või mõnel muul disaini erialal.

Õppeained on jaotatud kolmeks mooduliks: motivatsioonimoodul (loovmõtlemine); digitaalkunsti moodul (kunsti baasoskused, 3D-kujundamine); loominguline projekt (digitaalse disaini projekt koos grupiga ja/või praktika ettevõttes, loomeettevõtluse baasteadmised, turundus sotsiaalmeedias). Täpsemalt saab lugeda ka SIIT.

Kestus? Igal tööpäeval jaanuarist kuni juunini 2021.

Kus? Tartu Kunstikoolis aadressil Eha 41, Tartu / Kastani 42 õpperuumid.

Kellele? 3D-kujundusest huvitatud inimestele vanuses 15-29, kes kursuse toimumise perioodil ei õpi ega tööta. Eelnev kogemus valdkonnas pole oluline, sest kursuse käigus omandadki algteadmised.

Sobid kursusele, kui:

• Oled vanuses 15-29;

• Sul ei ole kogemusi kunsti- ja disainivaldkonnas, kuid sooviksid neid omandada;

• Sa ei õpi ega tööta;

• Vajad aega ja kohta, et ennast leida.

Kui palju see õpe maksab? Õpe on tasuta. Osalejatele makstakse stipendiumit ning vajadusel sõidutoetust ja lapsehoiuteenuse toetust.

Mis on kursuse tulemus? Õppes osaleja saab teadmised 3D-kujunduse võimalustest ning praktiseerib eneseanalüüsi- ja tiimitööoskusi. Õppe läbinud saavad kutseõppe 2. astme tunnistuse. Võimalusel toetab kool õppijat praktikakoha leidmisel või edasisteks õpinguteks valmistumisel.

Kuidas saan osaleda? See on lihtne. Kandideerimiseks täida ankeet, mille leiad siit ja võtame Sinuga peagi ühendust. Kandideerimise tähtaeg on 20. november 2020. Sellele järgneb vestlusvoor edasipääsenud kandidaatidega. Vestlusvoorud toimuvad 1. - 2. detsembril 2020.

Sul on küsimusi? Meil on vastused. Lisaküsimuste korral võta meiega julgelt ühendust telefonil +372 5334 1545 või meili teel tk@tartukunstikool.ee.

Kursuse infotund toimub 11. novembril kell 16 Tartu Kunstikooli Kastani 42 õpperuumides. Lisaks toimub 16. novembril kell 16 virtuaalne infotund (liitumine: meet.google.com/ofo-hztv-fzv), kus pakume huvilistele tuge kursusele registreerimisel. Ootame osalema kõiki huvilisi, sh mentoreid, õpetajaid, noorsootöötajaid, juhendajaid jt. Infotunnis seletame lahti kursuse olemuse, osalemistingimused ja vastuvõtu. See on hea võimalus ka majaga tutvust teha. Tulevik ootab!

Kursus viiakse läbi rahvusvahelise koostööprojekti Competence Opportunities for Digital Employment (CODE) raames. Projekti rahastab EMP ja Norra toetusprogrammi Noorte Tööhõive fond (EEA and Norway Grants Fund for Youth Employment). Fondi eesmärk on toetada pilootprojekte, mis toetavad noorte tööleidmist ning selleks väljatöötatud mehhanismide ja metoodikate ülekandmist Euroopa riikide vahel. CODE juhtiv partnerriik on Bulgaaria.

REGISTREERIMINE LÕPPENUD

Jaanuaris 2021 alustab Tartu Kunstikoolis uus põnev 3D-kujundamise algkursus!

Millega tegu? Ruumilise digikujunduse õppega (teise taseme kutseõpe).

Kestus? Igal tööpäeval jaanuarist kuni juunini 2021.

Kus? Tartu Kunstikoolis aadressil Eha 41, Tartu / Kastani 42 õpperuumid.

Sobid kursusele, kui:

• Oled vanuses 15-29;

• Sa ei õpi ega tööta;

• Vajad aega ja kohta, et ennast leida.