Koolitused

Tasuta koolitused

Kevadel 2023 toimusid Tartu Kunstikoolis tasuta koolitused "Disainmõtlemine ja visualiseerimine" ning "Visuaalne mõtlemine juhtidele" (vaata täielikku kursuste ajalugu SIIT). Uued tasuta koolitused ilmuvad kodulehele mais 2024.

Tartu Kunstikool viib läbi Euroopa Sotsiaalfondi toetatavat tegevust  „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ mille eesmärk on motiveerida täiskasvanuid õppima ning luua kvaliteetseid, paindlike ning tööturu arenguvajadusi arvestavad õppimisvõimalusi.

Tasuta koolitused on suunatud täiskasvanud inimestele. Tasuta koolitustel ei saa osaleda õpilased. Õpilastele suunatud valikkursused leiad SIIT.

Tutvu programmiga ning tingimustega Haridus-ja Teadusministeerium* Koolitustele saab eelregistreeruda. Lähtume Haridus- ja Teadusministeeriumi nõuetest

Lisainfo: maria.kiiskula@tartukunstikool.ee

Lisainfo: maria.kiiskula@tartukunstikool.ee