Koolitused

Tasuta koolitused

Tartu Kunstikool viib läbi Euroopa Sotsiaalfondi toetatavat tegevust  „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ mille eesmärk on motiveerida täiskasvanuid õppima ning luua kvaliteetseid, paindlike ning tööturu arenguvajadusi arvestavad õppimisvõimalusi.

Tasuta koolitused on suunatud täiskasvanud inimestele. Tasuta koolitustel ei saa osaleda õpilased. Õpilastele suunatud valikkursused leiad SIIT.

Adobe Photoshop algõpe

Loomeettevõtlusega alustamine

Disainmõtlemine toodete ja teenuste arendamisel

Video CV koostamine Составление видео-CV