Aastalõpu tunnustused 26. декабря

20. detsembril toimunud meeleolukatel jõulusündmustel said tunnustused jagatud ning kingid üle antud.

• Selleaastase jõulustipendiumi väärtuses 550 eurot pälvis 3D kunstnik-kujundaja eriala õpilane Heiko Paju!
  • Igori nimelise kolleegipreemia sai sel aastal õppekorralduse spetsialist Marje Peltser!
  • Rändauhinna KULDPLIIATS pälvis kujundusgraafika eriala õpilane Karol Kaldam!

Palju õnne ka teistele, kes on sel aastal olnud ettevõtlikud ja saavutanud häid tulemusi nii koolisiseselt kui ka - väliselt!

Suur tänu kõikidele, kes hääletasid oma kaastöötajate ja - õpilaste poolt ning jagasid toredaid kiituseid!

Suur-suur aitäh kõigile, kes sel aastal panustasid jõululoosi nii pileteid ostes kui ka auhinnafondi kinke annetades. Tänu teile sai jõululoos ja jõulustipendium võimas!

Suur tänu meie toetajatele, kes panustasid loosi vahvate auhindadega Ag47 Eesti Rahva Muuseum / Estonian National Museum Jakobi Jalats Ugala Teater Kunst & Hobi Petrone Print Aparaat Skizze Eesti Must Kast

Nüüd võib kunstikool minna teenitud jõulupuhkusele. Häid pühi kõigile!

Jõululoosi tulemusi vaata sündmuse alt

• Rändauhinna KULDPLIIATS pälvis kujundusgraafika eriala õpilane Karol Kaldam!

Nüüd võib kunstikool minna teenitud jõulupuhkusele. Häid pühi kõigile!

Jõululoosi tulemusi vaata sündmuse alt