OMA ISIKLIK KUNSTIPROJEKT 16.03-03.04 16. марта

Võta ette OMA ISIKLIK KUNSTIPROJEKT!

Kuigi hetkel on koolid ja töökohad kinni ja soovitatakse kodus olla, siis võib see just olla viljakas aeg, et võtta vastu üks põnev ja loov väljakutse.
Niisiis kutsub Tartu Kunstikool teid kõiki osa võtma OMA ISIKLIKUST KUNSTIPROJEKTIST!
Olgu see lihtne kritseldamine märkmikus, maalimine, voolimine, Photoshopis möllamine, toidukunst, puude ladumine, liiva sisse joonistamine, fotograafia - peaasi, et paned oma fantaasia tööle!

OMA ISIKLIK KUNSTIPROJEKT

• Kui sul on mõni idee, mille peale oled kaua mõelnud, siis tee see reaalsuseks! Või mõtle, kuidas saad mõnda igapäevast tegevust loominguliseks teha.
  • Tee pilt oma teosest, mis oled teinud vahemikus 16.03-03.04 ning pane see meie poole teele saates see Tartu Kunstikooli Facebooki või kasutades Instagramis #tartukunstikool #omaisiklikkunstiprojekt.
  • Saadetuid teoseid näitame ka oma sotsiaalmeedia kanalites.

Kõikide osalejate vahel loosime välja Tartu Kunstikooli nänni ning üks õnnelik saab sõbraga võtta osa STENCIL PORTREE ÕPITOAST.

Stencil-tehnikaga on ilmselt iga inimene kokku puutunud nii teadlikult kui ka mitteteadlikult, sest see on tänavakunstis levinud tehnika ja ümbritseb meid igal pool. Tegu on šabloonikunstiga, kus kujutised värvitakse spreivärvide abil alusele. Õpitoas tehakse koos juhendaja abiga portree põhjal šabloon, mis aerosoolvärviga jäädvustatakse alusele.
Eelnevad oskused pole olulised - tähtis on soov õppida ja teha!
Õpitoa aja lepime kokku, kui aeg on paras.

Jagage seda üleskutset oma sõprade ja tuttavatega ja teeme koduõppe ja kodukontori loominguliseks!

#omaisiklikkunstiprojekt #tartukunstikool

Võta ette OMA ISIKLIK KUNSTIPROJEKT!

OMA ISIKLIK KUNSTIPROJEKT

• Saadetuid teoseid näitame ka oma sotsiaalmeedia kanalites.

Eelnevad oskused pole olulised - tähtis on soov õppida ja teha!
Õpitoa aja lepime kokku, kui aeg on paras.

#omaisiklikkunstiprojekt #tartukunstikool