#TK70: Joonistame koos 70 lugu! 12. января

Head kunstikooli sõbrad! 2021. aasta on Tartu Kunstikooli 70. juubeli aasta!

Anname välja graafiliste novellide kogumiku TK70, kus on lood, joonistused, koomiksid TK vilistlastelt, sõpradelt, õpetajatelt ja õpilastelt. Iga autor saab esitada oma A3 formaadis joonistatud loo. (NB! Formaat A3 kokkumurtult ehk 2xA4 paarisleht).

Kutsume kõiki vilistlasi, õpilasi, õpetajaid ja teisi sõpru 22. - 24.01.21 ühisjoonistamisele Google Meeti vahendusel. Ühisjoonistamisel on juhendamas meie suurepärased õpetajad Peeter Krosmann, Helen Bunder, Roland Seer ja Vladimir Brovin.

Täpsem info ürituse kohta jooksvalt siin. Kes tahab koolimajja tulla, siis kirjutage vladimir.brovin@tartukunstikool.ee.

Kooli juubelit tähistame kõik koos juba suvel - 2. juulil 2021!

Head kunstikooli sõbrad! 2021. aasta on Tartu Kunstikooli 70. juubeli aasta!

Kooli juubelit tähistame kõik koos juba suvel - 2. juulil 2021!