Наши истории

INTERVJUU 2021: Daniil Logovoi 19. мая madleen

Nagu kombeks on saanud, tutvustame igal aastal meie jõulustipendiumi võitjaid. 2020 aasta oli vägagi märkimisväärne - lausa neli Tartu Kunstikooli õpilast pälvisid oma saavutuste ja tegemiste eest jõulustipendiumi! Teeme tutvust ühega neist, Daniiliga, kellest lähemalt saab lugeda allpool.

Kes sa oled ja kust sa pärit oled?

Minu nimi on Daniil Logovoi ja ma olen pärit Tallinnast.

Mis erialal sa õpid?

Registreerusin küll 3D erialale, kuid nüüd lähen üle illustraatoriks õppima.

Kuidas leidsid tee Tartu Kunstikooli ja mis sulle selle kooli puhul kõige enam meeldib?

Kunstikoolist rääkis mulle Tallinnast pärit sõber. Ennekõike meeldib mulle selles koolis lähenemine õpilastele, siin tunnen end nagu perekonnas.

Mida näed end tulevikus tegemas?

Tulevikus näen ennast vabakutselise kunstnikuna.

Mis on sinu kõige olulisem saavutus õpingute jooksul, mille üle oled kõige uhkem?

Tartus ja kunstikoolis pöörati minu arusaam kunstist täielikult ümber, see muutus sisukamaks.

Kuidas motiveerida end rohkem töötama ja arenema?

Motivatsiooni jaoks peate täpselt mõistma, mida te elult soovite. Sain aru, et tahan olla kunstnik ja just see mõte panebki mind tööle. Tahan teha kõige kvaliteetsemat kunsti ja mõte, et kunst on surematu, aitab.

Mis on kõige õpetlikum mõttetera, mida võtad siit koolist kaasa?

Parim, mida see kool anda saab, on võimalus vabalt mõelda, kuid tingimusel, et te töötate ka ise.

Sisseastumine järgmisesse õppeaastasse on avatud – mis on sinu kolm nõuannet neile, kes soovivad siia õppima tulla?

Esiteks, pole vaja karta. Ma ei osanud siia tulles sõnagi eesti keelt, aga raskused teevad teid tugevamaks. Teiseks, kui olete avatud sellele maailmale, ületate raskused, siis pakub elu teile ka tasu. Kolmas töö, töö ja veelkord töö. Tõeline õnn selles maailmas on teie lemmikteos ja hingesugulane ning esimesega neist saab kunstikool teid aidata. Edu kõigile, ärge kartke! Рақмет.

Kes sa oled ja kust sa pärit oled?

Minu nimi on Daniil Logovoi ja ma olen pärit Tallinnast.

Mis erialal sa õpid?

Registreerusin küll 3D erialale, kuid nüüd lähen üle illustraatoriks õppima.

Mida näed end tulevikus tegemas?

Tulevikus näen ennast vabakutselise kunstnikuna.

Kuidas motiveerida end rohkem töötama ja arenema?

Mis on kõige õpetlikum mõttetera, mida võtad siit koolist kaasa?