Tartu Kunstikool

Общая информация
Парковка

Tartu Kunstikool ei oma õpilastele eraldatud parkimiskohti.

Контакт

Фильтр

Все менеджеры Учителя Учебный совет руководители курсов Персонал социальные педагоги администрация школы

Должность
 
менеджеры (2)

Kadi Kreis

Директор
+372 5332 0357
kadi.kreis@tartukunstikool.ee

Время приема:

E 9.00-10.00
eelneva kokkulepe alusel meili teel

Roosi Nemliher

руководитель учебной деятельности
+372 5306 4375
roosi.nemliher@tartukunstikool.ee

Учителя (56)

Maire Aarsalu

учитель
maire.aarsalu@tartukunstikool.ee


Marina Aleksejeva

учитель
marina.aleksejeva@tartukunstikool.ee


Kadi Berlokko

Tallinna Ukraina õppegrupi õpetaja
kadi.berlokko@tartukunstikool.ee


Vladimir Brovin

учитель
vladimir.brovin@tartukunstikool.ee


Helen Bunder

учитель
helen.bunder@tartukunstikool.ee


Triinu Heinsoo

учитель
triinu.heinsoo@tartukunstikool.ee


Merille Hommik

учитель
merille.hommik@tartukunstikool.ee


Urmet Ivask (CV)

учитель
urmet.ivask@tartukunstikool.ee


Deniss Jeršov

учитель
deniss.jershov@tartukunstikool.ee


Kerttu Inger Kail

учитель
kerttu.kail@tartukunstikool.ee


Kalli Kalde

учитель
kalli.kalde@tartukunstikool.ee


Mette Mari Kaljas

учитель
mette.kaljas@tartukunstikool.ee


Aigi Kallaste

учитель
aigi.kallaste@tartukunstikool.ee


Lauris Kaplinski

учитель
lauris.kaplinski@tartukunstikool.ee


Merit Karise

учитель
merit.karise@tartukunstikool.ee


Aet Kingsepp

учитель
+372 53083325
aet.kingsepp@tartukunstikool.ee


Katrin Kisand

учитель
katrin.kisand@tartukunstikool.ee


Veiko Klemmer

учитель
veiko.klemmer@tartukunstikool.ee


Tõnis Kriisa

учитель
tonis.kriisa@tartukunstikool.ee


Peeter Krosmann

учитель
peeter.krosmann@tartukunstikool.ee


Kristiina Krüspan

учитель
kristiina.kruspan@tartukunstikool.ee


Rünno Kulver

Tallinna Ukraina õppegrupi õpetaja
rynno.kulver@tartukunstikool.ee


Tiit Lepp

учитель
tiit.lepp@tartukunstikool.ee


Toomas Loide

учитель
toomas.loide@tartukunstikool.ee


Levar Lõhmus

учитель
levar.lohmus@tartukunstikool.ee


Rein Maantoa

учитель
rein.maantoa@tartukunstikool.ee


Zeinäb Mirzojeva

учитель
zeinab.mirzojeva@tartukunstikool.ee


Ode Oras

учитель
ode.oras@tartukunstikool.ee


Anna Otsolainen

учитель
anna.otsolainen@tartukunstikool.ee


Kersti Papson

учитель
kersti.papson@tartukunstikool.ee


Leili Parhomenko

учитель
leili.parhomenko@tartukunstikool.ee


Julia Paštšuk

учитель
julia.pastsuk@tartukunstikool.ee


Marta Peebo

учитель
marta.peebo@tartukunstikool.ee


Ander Peedumäe

учитель
ander.peedumae@tartukunstikool.ee


Eke Pernik

учитель
eke.pernik@tartukunstikool.ee


Grete Pertel

Tallinna Ukraina õppegrupi õpetaja
grete.pertel@tartukunstikool.ee


Eva Pettai

учитель
eva.pettai@tartukunstikool.ee

Lisainformatsioon: 

lapsehoolduspuhkusel


Koen Planken

учитель
koen.planken@tartukunstikool.ee


Liivika Põvat-Straus

Tallinna Ukraina õppegrupi õpetaja
liivika.straus@tartukunstikool.ee


Gris-Markus Reinesber

учитель
gris.reinesberg@tartukunstikool.ee


Anne Rudanovski

учитель
anne.rudanovski@tartukunstikool.ee


Roland Seer

учитель
roland.seer@tartukunstikool.ee


Eva Sepping

учитель
eva.sepping@tartukunstikool.ee


Siim Soonsein (CV)

учитель
+372 5662 9959
siim.soonsein@tartukunstikool.ee


Rauno Teider

учитель
rauno.teider@tartukunstikool.ee


Rein Tikk

учитель
rein.tikk@tartukunstikool.ee


Zhanna Toht

Tallinna Ukraina õppegrupi õpetaja
zhanna.toht@tartukunstikool.ee


Tiina Unt

учитель
tiina.unt@tartukunstikool.ee


Kairit Usk

Tallinna Ukraina õppegrupi õpetaja
kairit.usk@tartukunstikool.ee


Hillar Uudevald

учитель
hillar.uudevald@tartukunstikool.ee


Johanna Maria Vallikivi

учитель
johannamaria.vallikivi@tartukunstikool.ee


Juta Vallikivi

учитель
juta.vallikivi@tartukunstikool.ee


Eveli Varik

учитель
eveli.varik@tartukunstikool.ee


Vilja Vendelin-Reigo

учитель
+372 56855308
vilja.vendelin@tartukunstikool.ee


Jan Lucas Videvik

учитель
jan.videvik@tartukunstikool.ee


Udo Vool

учитель
udo.vool@tartukunstikool.ee

Учебный совет (9)

Edith Hermann

управляющий библиотекой
edith.hermann@tartukunstikool.ee


Katrin Kisand

художник-дизайнер 5 уровня руководитель учебной программы и технолог образования
katrin.kisand@tartukunstikool.ee


Madis Nurms

руководитель специальностей стилист и декоратор
+372 5621 3026
madis.nurms@tartukunstikool.ee


Janika Nõmmela

руководитель специальности графический дизайн
+372 5621 3025
janika.nommela@tartukunstikool.ee


Piret Paluteder

координатор практики
+372 56213027
piret.paluteder@tartukunstikool.ee


Janika Press

библиотекарь
janika.press@tartukunstikool.ee


Anne-Ly Randoja

учебный советник
+372 5621 3024
annely.randoja@tartukunstikool.ee

Время приема:

E-R 9.00-13.00
Eha tn 41, IV korrus

Siim Soonsein (CV)

руководитель специальности 3D
siim.soonsein@tartukunstikool.ee


Gerli Tumm

учебный секретарь-помощник руководителя
+372 53341545
gerli.tumm@tartukunstikool.ee

руководители курсов (14)

Anton Aunma

1 3D PHB-A; 1 kuj PHB-A; 3 kuj KHB; 3 kuj PHB
+372 5551 7974
anton.aunma@tartukunstikool.ee


Vladimir Brovin

DisainKUVA группа
vladimir.brovin@tartukunstikool.ee


Helen Bunder

2 3D KHB; 2 kuj KHB
helen.bunder@tartukunstikool.ee


Deniss Jeršov

1 kuj PHB-D
deniss.jershov@tartukunstikool.ee


Aet Kingsepp

1 3D KHB; 1 kuj KHB; 1 stil KHB
+372 5308 3325
aet.kingsepp@tartukunstikool.ee


Katrin Kisand

учащиеся 5 уровня на рабочем месте
katrin.kisand@tartukunstikool.ee


Veiko Klemmer

3 3D KHB; 3 stil KHB
veiko.klemmer@tartukunstikool.ee


Toomas Loide

2 3D PHB; 2 dek PHB; 2 kuj PHB
toomas.loide@tartukunstikool.ee


Zeinäb Mirzojeva

2 stil KHB
zeinab.mirzojeva@tartukunstikool.ee


Anna Otsolainen

1 3D PHB-1; 1 dek PHB
anna.otsolainen@tartukunstikool.ee


Julia Paštšuk

DisainKUVA украинская группа
julia.pastsuk@tartukunstikool.ee


Anne-Ly Randoja

4 3D PHB; 4 dek PHB; 4 kuj PHB
+372 5621 3024
annely.randoja@tartukunstikool.ee


Juta Vallikivi

группа повышения квалификации художников-дизайнеров
+372 5306 4838
juta.vallikivi@tartukunstikool.ee


Vilja Vendelin-Reigo

3 3D PHB; 3 dek PHB
+372 56855308
vilja.vendelin@tartukunstikool.ee

Персонал (17)

Maria Kiisküla

руководитель проекта
maria.kiiskula@tartukunstikool.ee


Elika Kiilo-Kulpsoo

учебный логистик
+372 5682 3345
elika.kiilo@tartukunstikool.ee


Jaanus Laas

Финансовый менеджер
jaanus.laas@tartukunstikool.ee


Aija Landõr

Школьный медицинский работник
52 29700

Lisainformatsioon: 

Raatuse Tervisekeskuses (Raatuse 21) kabinet 416

Время приема:

E 13-15
T 12-14
R 13-15

Ave Leek

координатор международного сотрудничества
+372 5333 5088
ave.leek@tartukunstikool.ee


Tiit Lepp

Административный менеджер
tiit.lepp@tartukunstikool.ee


Einar Lest

IT-специалист
56224932
einar.lest@tartukunstikool.ee


Mirjam Ruth Loide

Administraator-meister
mirjam.loide@tartukunstikool.ee


Jelena Petrova

Уборщик
jelena.petrova@tartukunstikool.ee


Hanna Sammel

администратор
hanna.sammel@tartukunstikool.ee


Karl Aleksander Sloog

IT-специалист
5887 8669
karl.sloog@tartukunstikool.ee


Anneli Tarto

Координатор мобильности
53495457
anneli.tarto@tartukunstikool.ee


Tiina Unt

мастер
tiina.unt@tartukunstikool.ee


Juta Vallikivi

координатор проекта развития
руководитель проекта
+372 5306 4838
juta.vallikivi@tartukunstikool.ee


Anni Vanin

Tallinna Ukraina õppegrupi projektijuht
anni.vanin@tartukunstikool.ee


Madleen Vapper

Руководитель по коммуникации
+372 56844541
madleen.vapper@tartukunstikool.ee


Maili Villik-Toover

Уборщик
maili.villik@tartukunstikool.ee

социальные педагоги (3)

Anton Aunma

социальный педагог
+372 5551 7974
anton.aunma@tartukunstikool.ee

Время приема:

N, R

Jelena Nikitina

социальный педагог
jelena.nikitina@tartukunstikool.ee

Lisainformatsioon: 

ka vene keelne nõustamine

Время приема:

E, T

Kristina Timmusk

социальный педагог
56915175
kristina.timmusk@tartukunstikool.ee

Время приема:

T, K
администрация школы (3)

Ülle Laas

Представитель администрации школы
ulle.laas@hm.ee

Lisainformatsioon: 

täiendamisel


Hille Voolaid

Предотвращение коррупции
hille.voolaid@hm.ee


Haridus- ja Teadusministeerium

Надзор за учебным заведением
7350 222
hm@hm.ee

Tartu Kunstikool

Общая информация
Парковка

Tartu Kunstikool ei oma õpilastele eraldatud parkimiskohti.

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.