WorldSkills 2019 arutelu 11. septembril 10. сентября

22.-27. augustil toimus Kaasanis, Venemaal ülemaailmne kutsemeistrivõistlus WorldSkills 2019, kus oli esindatud rohkem kui 60 riiki. Eestist asus teele 13 noort 12 võistlusalalt ning Tartu Kunstikooli lipu alt läks graafilise disaini alal võistlema Jaagup Susi, kelle juhendajaks oli Janika Nõmmela Semjonov.
Kutsemeisterlikkuse medaliga tunnustati kõiki võistlejaid, kes saavutasid 700 ja rohkem punkti. Eesti võistkond sai kolm kutsemeisterlikkuse medalit, millest üks läks Jaagupile, kes skooris 716 punkti.

Kolmapäeval, 11. septembril on võimalik tulla kuulama Janika ja Jaagupi kogemusi ning muljeid, mis puudutab võistluse ettevalmistusi, kohapealset perioodi ja ka sellele järgnenud hetki. Räägitakse ülesannetest, tutvustatakse töid ning räägitakse hindamissüsteemist ja kõigest paljust muust veel.
Arutelu algab kell 16.00 Tartu Kunstikooli ruumis 219.

Tule kuulama (ja küsima)!

Arutelu algab kell 16.00 Tartu Kunstikooli ruumis 219.

Tule kuulama (ja küsima)!