Veebiseminarid igal teisipäeval 14. апреля

Hea koolirahvas!

Igal teisipäeval toimuvad Google Meetis veebiseminarid, kus erinevad kunstivaldkonnas tegutsevad inimesed räägivad oma tegemistest.

Eelmistel kordadel rääkisid disainer Markko Karu ning skulptor Elo Liiv. Täna kohtume juba TK stilisti eriala vilistlase Kertu Rannulaga, kes õpib hetkel EKA-s fotograafiat ning on vahetusõpilane Islandi Kunstiakadeemias.

Veebiseminarid toimuvad Google Meetis.

Hea koolirahvas!

Veebiseminarid toimuvad Google Meetis.