Tartu Kunstikooli jõululoos 2021 - VÕITJAD SELGUNUD 29. ноября madleen

JÕULULOOS 2021 VÕITJAD ON SELGUNUD

Aitäh kõigile vilistlastele, kes oma fantastiliste töödega meie seekordse jõululoosi eriti eriliseks muutsid!

UNO kaardipakk (annetaja Deniss Ješov) - võitja Helis Lembe

Tänavakunsti kaardipakk (annetaja Tartu Kunstikool) - võitja Aigar Kikkas

Maasikatega kõrvarõngad - võitja Gerli Tumm

"Lähteala" kimono - võitja Ave Leek

"Lähteala" kott (TK juubelinäituse "Lähteala" kangast valminud) - võitja Kindsiko-Singh Mariliin

"Lähteala" kott (TK juubelinäituse "Lähteala" kangast valminud) - võitja Katriin Veiber

"Lähteala" kott (TK juubelinäituse "Lähteala" kangast valminud) - võitja Triinu Talve

"Lähteala" kott (TK juubelinäituse "Lähteala" kangast valminud) - võitja Helis Lembe

"Lähteala" kott (TK juubelinäituse "Lähteala" kangast valminud) - võitja Mirjam Ruth Loide

"Lähteala" kott (TK juubelinäituse "Lähteala" kangast valminud) - võitja Heili-Rea Lapsanit

"Lähteala" kott (TK juubelinäituse "Lähteala" kangast valminud) - võitja Roosi Nemliher

Prinditud digikunsti teos ja nänn (annetaja Nordic Animism) - võitja Eva Pettai

Graafiline leht "Nägemiseni" (annetaja Karmen Vigor) - võitja Auli Vilep

Monotüüpia stiilis graafiline leht "Sul on selgroogu" (annetaja Õie Holm) - võitja Kätlin Piho

Kummist stressimänguasjad - võitja Killu Allik

Balance Bird - võitja Eva Pettai

TK70 villane õlakott (annetaja Tartu Kunstikool) - võitja Eva Pettai

TK70 villane õlakott (annetaja Tartu Kunstikool) - võitja Katriin Veiber

TK70 villane õlakott (annetaja Tartu Kunstikool) - võitja Urmet Ivask

TK70 villane õlakott (annetaja Tartu Kunstikool) - võitja Otto Antson

TK70 riidest kott (annetaja Tartu Kunstikool) - võitja Emilie Vahi

TK70 riidest kott (annetaja Tartu Kunstikool) - võitja S. Kaljas

TK70 graafiliste novellide kogumik Tartu Kunstikool (annetaja Tartu Kunstikool) - võitja Triinu Talve

Kruus (annetaja Tõnis Kriisa) - võitja Tiit Lepp

Juukselõikuse kinkekaart (annetaja HairEdStudio) - võitja Triinu Talve

Juukselõikuse kinkekaart (annetaja HairEdStudio) - võitja Kadri Jõul

PEAAUHIND maal "Monoloog" (annetaja Helen Bunder) - võitja Katrin Pärn

Oma auhinna saab kätte Tartu Kunstikoolist (Eha 41) 4. korruselt.

Kokkuleppel saame kingi ka posti panna.

----------------------------------------------------------

Jõululoosi eesmärgiks on kokku koguda stipendium, mille abil tunnustada ja toetada üht Tartu Kunstikooli õpilast tema ettevõtlikkuse ja töö eest nii koolisises kui ka -välises tegevuses. Stipendiumi summa tuleb kokku jõululoosi piletite müügist.

Ühe pileti hinnaks on 1€. Kokku saab iga inimene osaleda loosis 10 piletiga. Muidugi võid jõululoosi ka annetuse näol suurema summaga toetada! Iga pilet osaleb ka peaauhinna loosis. Soetades jõululoosi pileti, anna meile teada, kas soovid osaleda kogu jõululoosis või ainult peaauhinna loosimisel.

Jõululoosi auhinnafond moodustub lahkete inimeste ja ettevõtete annetustest. Kallid Tartu Kunstikooli õpilased, õpetajad, vilistlased, partnerid ja teised sõbrad! Ootame ka Sind annetama jõululoosi auhinnafondi.

Sel aastal keskendume keskkonnasõbralikkusele ning soovime oma auhinnafondi hoida pigem väikese… kuid veelgi erilisema! Auhinnafond võiks koosneda elamuskingitustest, olgu selleks siis kas teatripilet, kinkekaart või hoopis midagi muud. Tartu Kunstikooli 70. juubeliaasta puhul ootame auhinnafondi eriti vilistlas- ja õpilastöid. Paku auhinnafondi kas oma kunstiteos või hoopis oma loodud firma toode!

Annetused auhinnafondi on võimalik tuua kunstikooli 4. korrusele administraatori/õppesekretäri kätte. Vajadusel saame auhinnale ka Teie juurde ise järgi tulla.

Loosipiletite müük algab 29. novembril ning pileteid on võimalik soetada kuni 16. detsembri südaööni. Pileteid saab osta Tartu Kunstikooli 4. korruselt õppesekretäri või administraatori käest. Kui aga kohapeale ei saa mitte kuidagi tulla, aga sooviksid ikkagi panustada ja loosis osaleda, siis on võimalik sooritada ülekanne (andmed allpool).

Kui sa ei soovi jõululoosi auhindade loosimisest osa võtta ega ühtegi tööd/teenust meie auhinnafondi annetada, saad meie silmapaistvat õpilast rahaliselt toetada, tehes ülekande.

• EE272200221035520868 MADLEEN VAPPER
  • SELGITUSSE: TK jõululoos, soovin osaleda loosimisel VÕI soovin jõululoosi toetada, oma e-mail

Jõululoosi võitjad ja stipendiumi saaja kuulutame välja 17. detsembri jõululpidustuste käigus, meie sotsiaalmeedias ja kodulehel!

Seniks kaunist jõuluootust ja head loosiõnne!

UNO kaardipakk (annetaja Deniss Ješov) - võitja Helis Lembe

Juukselõikuse kinkekaart (annetaja HairEdStudio) - võitja Triinu Talve

Juukselõikuse kinkekaart (annetaja HairEdStudio) - võitja Kadri Jõul

PEAAUHIND maal "Monoloog" (annetaja Helen Bunder) - võitja Katrin Pärn

Oma auhinna saab kätte Tartu Kunstikoolist (Eha 41) 4. korruselt.

Kokkuleppel saame kingi ka posti panna.

----------------------------------------------------------

• EE272200221035520868 MADLEEN VAPPER

Seniks kaunist jõuluootust ja head loosiõnne!