Vastuvõtt

Kujundaja õppekava ankeedi küsimused

Kujundaja õppekavale sisseastuja peab Sisseastumiste Infosüsteemis (SAIS) täitma ankeedi. Ankeedi küsimused on järgnevad:

1. Nimeta kultuurielamus, mis on Sind muutnud. Näiteks: raamat, film, näitus, kontsert, teatrietendus, reis.
  2. Mis on Sinu hobid/huvialad? Mis Sulle nende tegevuste juures meeldib?
  3. Millise kunstniku või muu loomeinimese tegemisi Sa jälgid?
  4. Mis on Sinu kõige erilisem omadus? Millist omadust tahad endas arendada?
  5. Miks Sa valisid Tartu Kunstikooli? Miks valisid meie erialade seast just selle?
  6. Kirjelda kolme lausega enda valitud eriala.
  7. Mis motiveerib Sind õppima? Kui saaksid täiesti ise valida, mida õppida, siis mis see oleks?
  8. Milline on Sinu kogemus teistega koos töötamisel? Millises rollis tunned ennast meeskonnas mugavalt?
  9. On Sul koolile küsimusi? Millised on Sinu ootused Tartu Kunstikoolile?
  2. Mis on Sinu hobid/huvialad? Mis Sulle nende tegevuste juures meeldib?
  3. Millise kunstniku või muu loomeinimese tegemisi Sa jälgid?
  4. Mis on Sinu kõige erilisem omadus? Millist omadust tahad endas arendada?
  6. Kirjelda kolme lausega enda valitud eriala.
  9. On Sul koolile küsimusi? Millised on Sinu ootused Tartu Kunstikoolile?