Aastalõpu tunnustused! 21. detsember

Üks aasta on järjekordselt jõudnud õhtale ning aeg on tõmmata sellele joon alla!

Rändauhinna KULDPLIIATS pälvis Darja Nemtseva!

Igori kolleegipreemiad said õppenõustaja Anne-Ly Randoja ning praktikate koordinaator Piret Paluteder!

Tänavune jõululoosi tulu oli 1051 eurot, millest jagunes jõulustipendiumiks lausa neljale õpilasele. Sel aastal pälvisid jõulustipendiumi: Grete Laidi Aarsalu (1 KUJ KHB), Daniil Logovoi (2 3D PHB), Mette Mari Kaljas (4 KUJ PHB) ning Paul Rannik (2 KUJ KHB)!

Palju õnne ka teistele, kes on sel aastal saavutanud koolisiseselt ja -väliselt häid tulemusi!

Suur tänu kõikidele, kes hääletasid oma kaastöötajate ja -õpilaste poolt ning jagasid toredaid kiituseid!

NING! Suur-suur aitäh kõigile, kes sel aastal panustasid jõululoosi nii pileteid ostes kui ka auhinnafondi kinke annetades. Tänu teile sai jõululoos ja jõulustipendium võimas!

Aitäh meie jõululoosi toetajatele: VAT Teater, AHHAA keskus, Põlva Huvi- ja Kultuurikeskus, ERM, Toome Kohvik, Fahrenheit 451, Tartu Kunstimuuseum, Elektriteater, Toledo Kirjastus, Grete Pertel Hair Studio, Tiina Rikas, Ajakiri "Akadeemia", MP Reklaamtrükk, MemPho OÜ ja Disainikeskus.

Jõululoosi tulemused vaata siit.

Naaseme uuel aastal puhanuna - häid pühi kõigile!

Rändauhinna KULDPLIIATS pälvis Darja Nemtseva!

Jõululoosi tulemused vaata siit.

Naaseme uuel aastal puhanuna - häid pühi kõigile!