Avatud uste päev 30. mai 13. mai madleen

REGISTREERU ÜRITUSELE SIIN

Üritus algab kell 12:00 Tartu Kunstikooli peamajas Eha 41. Neljandal korrusel ruumis 402. Kõigepealt jagatakse kõigile osalejatele üldine kooli vastuvõtu info ja on võimalus küsimusteks.

Seejärel on teil võimalik valida üks meie erialadest, millega meie õpilaste ja õpetajate abil lähemalt tutvust teha.

NB! Meie kujundusgraafika ja 3D osakonnad asuvad peamajast 20min jalutuskäigu kaugusel Aparaaditehases. Kui soovite just nende erialadega tutvuda, arvestage selle väikese liikumispausiga (meie õpilased juhatavad teid kohale).

Meie ürituse piirarv on 50 inimest! Registreerumine avatud kohtade täitumiseni.

REGISTREERU ÜRITUSELE SIIN

Meie ürituse piirarv on 50 inimest! Registreerumine avatud kohtade täitumiseni.