Eriolukorra täiendav info 25. märts

Tere, hea koolipere!

Distantsõpe Tartu Kunstikoolis kestab vähemalt kuni 26.04.2020. Õppetöö toimub tunniplaanijärgselt. Kasutatakse G Suit keskkonda (kooli meilid, Classroom, Google Meet, Slack jt Google rakendused), kuhu on kõikidel kooli töötajatel ja õpilastel juurdepääs. Seoses eriolukorraga lükatakse edasi riigieksamite periood (puudutab peamisel PHB 3. kursust).

Palume kõikidel õpilastel või nende vanematel probleemide ja küsimuste korral võtta esimesel võimalusel ühendust kursusejuhendajaga. Kontaktid asuvad siin. Koondame info ja küsimused õpilaste infokirja, mis asub siin: ÕPILASTE INFOKIRI

NB! Alates 30.03 koolilõuna toetust õpilase või lapsevanema arvele ei maksta. Püsige terved ja toetage üksteist. Osalege õppetöös, see aitab!

Tere, hea koolipere!