JUULI-AUGUST 2024 Kunstikoolis 02. september madleen

Juuli alguses sai Tartu Kunstikool 73. aastaseks! Selle puhul avasime koostöös Sihtasutus Tartu Kultuurkapitaliga Tartu Kunstikooli fondi. Fondi eesmärk on toetada Tartu Kunstikooli õppurite arengut ning innustada neid olema aktiivsed kunsti-, disaini- ja kultuurivaldkonnas ka väljaspool õppetööd. Stipendium antakse välja kord aastas. Annetada ja lähemalt lugeda saab SIIT.

Tartu Kunstikool võttis juuli alguses oma kollektiiviga möödunud õppeaasta kokku Maajaamas

Suvepuhkuselt naasenud kollektiiv sai taas koolimajas kokku augusti viimasel nädalal. Koos õpilasesindusega peeti maha talguid ja häälestuti uueks õppeaastaks.

Õpilasesindus veetis augusti viimased päevad oma II suvelaagris, seekord Kuremaal. Arutleti õpilasesinduse rolli tähtsuse üle, tehti plaane uueks õppeaastaks ja lahendati õpilaselu muresid.