Kooliaasta lõpp 21. juuni madleen

Lisaks sellele, et 18. juunil lõppesid selle aasta sisseastumised, lõppes ka üks järjekordne koroonasegadust täis kooliaasta.

Tähistasime õppaasta lõppu koos kooli hoovis. Nii õpilased kui ka õpetajad on hoolimata raskustest möödunud õppeaastal väga tublid olnud ning väärivad tunnustust. Edasi sai antud ka rändauhind kuldpliiats.

Kuldpliiatsi nominendid:

• 1. KUJ PHB Bruno Andreas Kulkin
  • 2. KUJ PHB Angelina Potsijenkova
  • 2. KUJ PHB Marcus Sander
  • 2. KUJ KHB Julia Dautova
  • 2. 3D PHB Ruuben Sonn
  • 2. KUJ PHB Diana Redkina
  • 2. KUJ KHB Kaisa Muuk

Kaks võitjakandidaati said võrdselt hääli:

• 2. DEK PHB Olga Dimitrijeva
  • 2. DEK Ilja Jakovlev

Tõmbasime loosi ja fortuuna tahtel on kuldpliiatsi kandja kevadsemestril 2021 Ilja Jakovlev.

Aitäh teile ja kaunist suve! Vilistlastega kohtume juba 2. juulil TK70 juubelil ning uute õpilastega 1. septembril.

Kuldpliiatsi nominendid:

• 1. KUJ PHB Bruno Andreas Kulkin
  • 2. KUJ PHB Angelina Potsijenkova
  • 2. KUJ PHB Marcus Sander
  • 2. KUJ KHB Julia Dautova
  • 2. 3D PHB Ruuben Sonn
  • 2. KUJ PHB Diana Redkina
  • 2. KUJ KHB Kaisa Muuk

Kaks võitjakandidaati said võrdselt hääli:

• 2. DEK PHB Olga Dimitrijeva
  • 2. DEK Ilja Jakovlev