Kutse sisseastujate hoovipeole 28. juuni madleen

Head tulevased õpilased ja lapsevanemad!

Ootame 2024 sügisel Tartu Kunstikoolis oma õpiteed alustavaid noori ja nende vanemaid 11. juulil kell 13:00 sisseastujate hoovipeole.

Peol on võimalik tutvuda peamajaga, tutvuda uue õppeaasta infoga, meie personaliga, osaleda lõbusates tegevustes ja töötubades ning kõige tähtsam - tutvuda omavahel ja ehk leida endale ka tulevaseks õppeaastaks üürikorterikaaslane.

Pidu toimub pikniku formaadis!

Sisseastumiskatsed veel käivad. Tartu Kunstikooli vastu võetud õpilased saavad peo kutse täpse infoga endale SAISi sisestatud e-mailile 10. juulil.

Kohtumiseni!

Head tulevased õpilased ja lapsevanemad!

Pidu toimub pikniku formaadis!

Kohtumiseni!