Kuulutame välja Tartu Kunstikooli fondi 01. juuli madleen

TÄHISTAME TÄNA TARTU KUNSTIKOOLI 73. SÜNNIPÄEVA ERITI PIDULIKULT

Tartu Kunstikool koostöös SA Tartu Kultuurkapitaliga kuulutab välja Tartu Kunstikooli fondi!

Tartu Kunstikooli stipendiumi antakse välja üks kord aastas (jätkame traditsiooni anda välja stipendium jõuludel) ning stipendiumile saavad kandideerida kõik Tartu Kunstikooli õpilased, kes ei viibi akadeemilisel puhkusel.

Kuidas Tartu Kunstikooli stipendiumifondi annetada, vaata SIIT.

Lisaks on kuu lõpuni HAKI galeriis avatud näitus "Runneli katusealune kunstikogu", mis on vahepeal täienenud!

Näituselt leiad ligi 20 teost, mis on maalitud 1961. aasta lennu Tartu Kunstikooli tudengite poolt. Teosed leiti selle aasta alguses Stella ja Tõnu Runneli koduse remondi käigus.

Nüüdseks on näitusele lisandunud ka Tartu Kunstikoolist leitud Malle Leisi ja Enno Ootsingu teosed, mis on, maalitud samades tundides. Maalitundide õpetajaks oli Ilmar Malin ning teosed on tehtud 1960/1961. õppeaasta sügisel.

TÄHISTAME TÄNA TARTU KUNSTIKOOLI 73. SÜNNIPÄEVA ERITI PIDULIKULT

Kuidas Tartu Kunstikooli stipendiumifondi annetada, vaata SIIT.