Ludum Dare 44 Tartus 05. mai Tartu Kunstikool

26.-29. aprillil leidis aset Aparaaditehases APT GameGeneratori korraldatud hackathon Ludum Dare 44, mille käigus loodi uusi põnevaid mänge. Kolm päeva kestev maraton andis osalejatele võimaluse tutvuda teiste huvilistega ning nendega koos aretada mängude prototüüpe. Mängude loomisel olid nõu ja jõuga abis ka mentorid. Kolmepäevane ettevõtmine päädis hindamisega ning kõikse paremad tööd said lõpus premeeritud.

Kokku osales 38 inimest, kes järjepidevas koostöös lõid kaheksa mängu. Sel korral oli teemaks "Your life is currency". Üritusega olid seotud Tartu Kunstikooli endised ja praegused õpilased: Triin Tens, Reginald Jaagomann, Silver Kontus, Erich Brutus, Mihkel Vabamäe, Carol Soovik, Elise Rämmer, Carol Schults, Ronald Must, August Varustin ja Reimo Luik.

Ludum Dare on üleilmne arvutimängude loomise võistlus, mille algusaeg ulatub aastasse 2002. Tartus korraldab alates 2016. aastast võistlusi APT GameGenerator.

Tehtud mängudega saab tutvuda siin: https://apt-vote.appspot.com/event/ld44/results