NOVEMBER 2022 Kunstikoolis 01. detsember madleen

November pole Tartu Kunstikoolis sugugi vaikselt kulgenud. Meil on käinud palju külalisi nii Eestist kui ka välismaalt. Kui sina soovid samuti Kunstikooliga tutvuma tulla, loe lisa SIIT.

Tegutseme jõudsalt ka selle nimel, et juba uuel aastal tööle saada Tallinnase rajatav Ukraina õpilaste grupp. Hakkasime novembris välja koolitama uusi töötajaid.

Koolitame jätkuvalt ka teisi haridusasutusi ja ettevõtteid. Meie tugevus on, et kombineerime mentorlust, coachingut, disainmõtlemist ja visaaluset mõtlemist.

Meie õpilane Triin jagas oma õpirände kogemusi Islandilt ning Ilja ja Daniil Berliinist. Iljal ja Daniil avavad kohe-kohe Berliinis ka oma näituse. Meie töötajad kohtusid sel kuul koolimajas ühises ruumis, et jagada omavahel 2022 sügisperioodil õpirändest ammutatud kogemusi ja teadmisi.

Meie stilistidele avanes põnev võimalus poodelda koos Zenja Fokiniga Lõunakeskuses ning panna koos kokku erinevaid riidekomplekte ja aidata isegi külastajate ostlemist lihtsamaks teha.

Põnevaid võimalusi jätkus aga teistelegi. Novembris toimunud valikainete nädalal prooviti kätt näiteks siiditrükis, digimaalismoekollektsiooni kavandamises ja paljus muus.

Viimastel novembri päevadel sõitsid meie silmapaistvad kujundusgraafika õpilased Kuressaare Ametikooli võistlusele "Noor Meister", et võistleda graafilises disainis.

Kuu lõpus avasime meie kooli fuajees näituse "Unseen - nähtamatu", mis sündis rahvusvahelise koostööna Ukraina toetuseks. Meie õpetaja Helen Bunder avas Jakobi galeriis oma isikunäituse "Olemise sund".

Nüüd aga pange ennast valmis, sest kohe-kohe kuulutame välja Tartu Kunstikooli jõululoosi 2022! Info peagi meie sotsiaalmeedias ja ka kodulehel.