Otsime oma ridadesse administraatorit! 02. oktoober

Otsime Tartu Kunstikooli õhtust ja laupäevast administraatorit!

Tööleasumise aeg: 12.10.2020, tähtajaline leping kuni 12.06.2021. Ametikoha suurus: 0,7 ehk 28 tundi nädalas.

Tööaeg: E, K, N, R 16.30-21.00; L 08.45 - 18. Töökoht: Eha 41, Karlova, Tartu. Töötasu: 410.00.

Tööülesanded:

1. Õpilaste ja töötajate teenindamine ning infovahetus (õhtustel aegadel ja laupäeviti)

2. Külaliste teenindamine väljaspool päevast tööaega (sh täienduskoolitused) ja infovahetus. Vajadusel külaliste kohvipauside korraldamine ja toitlustamise koordineerimine

3. Õhtusel ajal koolimajas viibivate inimeste turvalisuse tagamine

4. Töö lõppedes uste, akende ja koolimaja sulgemine (valvestamine)

5. Õppevahendite (arvutid, fotoaparaadi) laenutamine

6. Administratiivtööd (külaliste vastuvõttude koordineerimine, sõidusoodustuste aruanded jms)

7. Hoiad majal ja ruumidel silma peal.

Meie ootused:

• Oled sõbralik, kohusetundlik, täpne ja tähelepanelik.
  • Oled õhtul ja laupäeval maja peremees või perenaine. Avad uksed, paned lukku, aitad õpilasi, töötajaid ja külalisi.
  • Oled valmis tulema tööle siis kui enamus lahkuvad ja hoidma koolimajal silma peal.
  • Sul on tänapäevased digioskused

Ootame juba 07.10 hilisõhtuks kuni 1 A4 leheküljel kirjeldust, miks just Sina sobite sellele ametikohale. Palun saatke see aadressil margit.allekors@tartukunstikool.ee

Otsime Tartu Kunstikooli õhtust ja laupäevast administraatorit!

Tööülesanded:

3. Õhtusel ajal koolimajas viibivate inimeste turvalisuse tagamine

4. Töö lõppedes uste, akende ja koolimaja sulgemine (valvestamine)

5. Õppevahendite (arvutid, fotoaparaadi) laenutamine

7. Hoiad majal ja ruumidel silma peal.

Meie ootused:

• Oled sõbralik, kohusetundlik, täpne ja tähelepanelik.
  • Sul on tänapäevased digioskused