OTSIME TÖÖTAJAID: avame ukraina õpilaste grupi Tallinnas 15. november madleen

Tallinnas on palju ukraina NEET noori. Need on noored vanuses 15+, kes ei õpi ega tööta.

Tartu Kunstikoolil on lähenemisviis, kuidas neid noori tagasi ühiskonda tuua. Välja arendatud metoodika: kunst + keeleõpe + projektiõpe + tiimicoachimine.

Võtsime sel sügisel vastu 30 ukraina õpilast. Soovime avada oma kogemuse põhjalt ka Tallinnas ukraina noorte õppegrupi.

Loome võrgustikku ja otsime uusi inimesi, kellega koos see projekt ellu viia.

Otsime Tartu Kunstikooliga sarnaste väärtustega inimesi:

• koostöisus, avatus, loomingulisus õpetamisel, sul on mõni erioskus (keel, keraamika, animatsioon, uuskasutus, meisterdamine, joonistamine jne), näed lahendusi ja oled iseseisev.

Otsime erinevaid inimesi: nii neid, kellel on ukraina või vene keele oskus, kui ka neid, kel ei ole.

Pakume omalt poolt:

• tööd nädal kuni 1 aasta osalise tööajaga
  • metoodika koolitust novembri ja detsembri jooksul Tartu Kunstikooli meeskonnalt

Palun registreerige ennast koolitusele sellel lingil: https://koolitus.edu.ee/training/9030

Eelistame, kui saate kõigil kuupäevadel osaleda. Seda saame vajadusel individuaalselt läbi rääkida. Öömaja Tartus koolituspäevadel organiseerime ning ühistranspordi piletid hüvitame.

Koolituspäevad ja teemad:

K - N 23.11 - 24.11 kell 10.00 - 16.30 Tutvustus, tiimicoachimine, tiimi loomine.
K - N 30.11 - 01.12 kell 10.00 - 16.30 Tiimicoachimine, töötoad jätkuvad.
N - R 15.12 - 16.12 kell 10.00 - 16.30 Kuidas õpetada keelt läbi kunsti ja praktiliste tegevuste?
K - N 11.01 - 12.01 kell 10.00 - 16.30 Ettevalmistused tööks õppijatega

Loome võrgustikku ja otsime uusi inimesi, kellega koos see projekt ellu viia.

Otsime Tartu Kunstikooliga sarnaste väärtustega inimesi:

Pakume omalt poolt:

• tööd nädal kuni 1 aasta osalise tööajaga

Koolituspäevad ja teemad:

K - N 30.11 - 01.12 kell 10.00 - 16.30 Tiimicoachimine, töötoad jätkuvad.
K - N 11.01 - 12.01 kell 10.00 - 16.30 Ettevalmistused tööks õppijatega