Tartu Kunstikool Disainiööl 14.09.—20.09 14. september

Oleme ka sel aastal esindatud Disainiööl 14.09.—20.09 (E-L 12-20, P 12-18) disaini- ja arhitektuurikoolide väljapanekul. Astuge julgelt läbi!

Festivali peateema "Vajaduspõhine disain" seab küsimuse alla tänase toote elutsükli. Kas uue põlvkonna disainer kui tootmisahela esimene lüli on valmis probleemide- ning regulatsiooniderohkes ühiskonnas navigeerima? Sellele küsimusele vastavad lisaks Tartu Kunstikoolile ka Eesti Kunstiakadeemia, Kõrgem Kunstikool Pallas, Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledž. Sõna ütlevad sekka ka saadikud Moholy-Nagy Kunsti- ja Disainiülikoolist ning Londoni Kunstiülikoolist.

Meie oleme väljas:
1. Noorte arhitektuurikonkurssi võidutöödega. 2020 aasta teema oli "Minu unistustekatuse maastik";
2. 3D eriala õpilaste loodud keskkonnateemalise arvutimänguga. Kohapeal saab mängida ja korraldame VR prillidega modelleerimise töötoa;
3. Kujundusgraafikute ja stilistide ühise ajakirjaprojektiga.

Näitus on tasuta, @Põhjala tehas

Meie oleme väljas:
3. Kujundusgraafikute ja stilistide ühise ajakirjaprojektiga.

Näitus on tasuta, @Põhjala tehas