Tartu Kunstikooli praktikaprojekti TK-Prax seminar loomevargusest ja kopeerimisest 15. november piret

Tartu Kunstikooli projekti "TK-Prax" seminari teemaks on sel korral "Loomevargus ja kopeerimine disainiettevõttes".

Esmaspäeval, 19. novembril kell 9.00 annab ülevaate Advokaadibüroo NJORD Jurist Evelin Simer loomevarguse ja plagiaadi teemadest  ning aitab vastuseid leida enamlevinud küsimustele:

- Tootearendus ja disain - kuidas luua tootedisaini, mis ei rikuks kellegi õigusi?

- Kuidas sõlmida lepinguid selliselt, et keegi hiljem sinu loomingut ei kuritarvitaks ning millised on põhilised lepingu punktid, mis võiksid olla kajastatud?

Seminar on tasuta ning piiratud osalejate arvuga. Palun registreeruda hiljemalt 16.11.

Kell 13.00 Tutvustab Tartu Kunstikooli praktikate koordinaator Piret Paluteder kooli praktikasüsteemi
ning õppijate ettevalmistamist praktikaks seoses praktika ajal tehtud tööde autorluse teemadel.

Kell 14.30 Jätkuvad seminarid ja tiimiarutelud, kus saadakse tagasisidet ettevõtete nägemusest.