ÜKS VABA KOHT disainKUVA õppesse 02. september madleen

Meil on veel ÜKS koht Tartu disainKUVA õppesse!

Mis on disainKUVA õpe? Õpe toimub läbi kunsti- ja disainiprojektide, aga sa ei pea olema nendes valdkondades varem õppinud. Õpe toimub multikultuurses grupis, kus võivad kõrvuti õppida eesti, vene ja ukraina emakeelega õppijad. Õpe toimub eesti keeles, vajadusel pakume eesti keele lisatunde. Õpe kestab ühe aasta ja toimub Tartu Kunstikooli Aparaaditehase ruumides. Õpe toimub E-R.

Kellele see on? Kui sa pole oma edasise õpitee osas veel päris kindel, otsid võimalust oma vaheaastat praktiliselt sisustada, vajad tulevaste õpingute jaoks täiendavat keeleõpet või valdkonnas vajaminevaid oskusi või tahaksid teada, kas disainierialad sobiksid just sulle, siis ootame sind disaini kutsevalikuaastale disainKUVA!

REGISTREERU ÕPPIMA

Vorm vaadatakse jooksvalt kooli personali poolt üle ja õpilased kutsutakse vestlusele.

REGISTREERU ÕPPIMA