ÜKS vaba õppekoht materjaliringluse suunale! 22. august madleen

Tartu Kunstikoolil on võimalus pakkuda veel ÜHTE õppekohta UUELE kestlike tehnoloogiate õppekavale materjaliringluse suunale (põhihariduse baasil). Õpe 4 aastat, omandatakse kutsekeskharidus.

Õppekava on loodud Tartu Kunstikooli ja VOCO koostöös. Tegemist on uhiuue õppekavaga, mille fookuseks on mahukam üldharidus ja tähendusrikas õpe.

Loe materjaliringlusest lähemalt SIIN. Kestlike tehnoloogiate õppekavaga saab lähemalt tutvuda õppekava kodulehel.

Kandideerimise ajakava:

• 22-26.08 motivatsioonikirja esitamine, KANDIDEERI ÕPPIMA SIIN
  • 29.08 kell 10.00-11.00 meeskondlik tegevusülesanne Aparaaditehase (Kastani 42) Tartu Kunstikooli noortekeskuse ruumides ja alates kell 11.15 vestlused vastavalt ajakavale, mille saadame meili peale 27.08.24.

Isikut tõendav dokument tuleb katsetele kaasa võtta!

Kandideerimise ajakava:

• 22-26.08 motivatsioonikirja esitamine, KANDIDEERI ÕPPIMA SIIN

Isikut tõendav dokument tuleb katsetele kaasa võtta!