Valikkursused gümnasistidele | sügis 2023 19. september madleen

Tartu Kunstikool pakub veebipõhiseid valikkursuseid gümnaasiumite ning kutsekoolide õpilastele. Osaleda saavad ka teised soovijad.

Koolitused toimuvad veebiskeskkonnas üle-eestilistes segagruppides. See on hea võimalus saada osa disainivaldkonna õppest asukohast sõltumata. Õppida saavad kõik kesk- või kutseharidust omandavad noored õppijad.

35-tunnise kursuse hind ühele õppijale on 80 eurot, mille tasub kool (või lapsevanem). Tartu Kunstikool esitab arve.

Teistele on hind 270 eur.

Sügis 2023 valikained on:

Videostilistika

Juhendaja: Zeinäb Mirzojeva

Õpime analüüsima visuaali ning avaldama oma subjektiivset ja objektiivset arvamuse analüüsi põhjal. Õpime videokaamera seadistamist vastavalt eesmärgile ja ruumi tingimustele ning valguse kasutamist ja video montaaži. Lisaks õpime kirjutama videokavandit/stsenaariumi.

03.10-12.12 kell 16:30-19:00 REGISTREERU

3D SketchUp

Juhendaja: Siim Soonsein

Õppija omandab modelleerimise algtõed tarkvara abil, õpib korrektselt programmi SketchUp kasutamist ülesannete teostamisel ja oskav valida töövahendeid ning neid eesmärgipäraselt kasutada.

Pärast kursust suudab õpilane luua digitaalseid 3D mudeleid.

05.10-14.12 kell 16:30-19:00 REGISTREERU

Teistele on hind 270 eur.

Sügis 2023 valikained on:

Videostilistika

Juhendaja: Zeinäb Mirzojeva

03.10-12.12 kell 16:30-19:00 REGISTREERU

3D SketchUp

Juhendaja: Siim Soonsein

Pärast kursust suudab õpilane luua digitaalseid 3D mudeleid.

05.10-14.12 kell 16:30-19:00 REGISTREERU