Virtuaalne õpiränne: võõrustasime esimest korda virtuaalseid õpirändajaid 19. mai madleen

Tartu Kunstikool võõrustas teisipäeval 18. mail esimest korda virutaalseid õpirändajaid.

Meie kooli külastasid virtuaalselt Belgia õpetajakoolituse õpetajad.

Vaid paari meiega koos veedetud tunni jooksul kohtusid õpirändajad nii meie õpetajate kui ka õpilastega ning said rohkem teada meie õpetamise meetoditest. Lisaks sellele said nad osa virtuaalsest majatuurist.

Motiveeritud ja positiivsed Belgia õpilased sütitasid ka meie töötajate seas indu tulevikus veel koostööd teha.

Meie teisest virtuaalsest õpirändest, mille käigus lõime koos soomlastega virtuaalset kunsti, saad lugeda SIIT.

Meie kooli külastasid virtuaalselt Belgia õpetajakoolituse õpetajad.