AUGUST 2022 Tartu Kunstikoolis 01. сентября madleen

Kui õpilaste jaoks kestis koolivaheaeg pea augusti lõpuni, siis enamus meie töötajaid tulid tagasi töölainele juba varem. Augusti eelviimasel nädalal kohtusime kahel päeval koos meie Aparaaditehase klassides ning tegime plaane ja häälestasime end uue õppeaasta lainele.

Suve jooksul läbis meie Eha õppehoone korraliku remondi ning saame nüüd rõõmu tunda näiteks uutest põrandatest ja paremini valgustatud klassidest.

Õppeaasta 2022/23 algas Tartu Kunstikoolis 29. augustil, aktusega Aparaaditehase hoovis. Sel aastal alustas meiega kooliteed rohkem õpilasi, kui tavaliselt. Võtsime vastu 115 uut õpilast, kellest 45 omandavad kutsekeskhariduse, 30 kutsehariduse, 15 õpib kutsevaliku aastal (disain KUVA) ning 30 uut õpilast on ukrainlased, kellest omakorda 15 kutsevaliku aastal ja 15 omandab kutsehariduse.

Uus aasta on kiire hoo sisse saanud. Juba praegu on õpilastel võimalus kandideerida Erasmus+ õpirändele, kursuse vanemad ja -juhendajad on mõlemad teinud plaane uue õppeaasta ladusamaks ja põnevamaks kulgemise jaoks ning käib tegus ettevalmistus WorldSkills 2022 jaoks.

Kaunist õppeaasta algust!

Kaunist õppeaasta algust!