Liivimaa Kutsekoolide tänuõhtu tunnustused: Deniss Jeršov ja Vladimir Brovin 17. oktoober madleen

Liivimaa kutsekoolide õpetajate tänuüritusel Räpinas tunnustati Tartu Kunstikooli õpetajaid Deniss Jeršovi ja Vladimir Brovinit!

Deniss Jeršov

Deniss tuli kooli ja filoloogist sai graafiline disainer, täpsemalt tüpograaf. Kuidas kirjatüübi kujundamine mõjutab info liikumist, selgeid sõnumeid, on see, mida ta kujundusgraafikutele õpetab. Paljud tunnevad Denissi ka visuaalse lihtsustajana, ta on hinnatud koostööpartner ja koolitaja, kes aitab visualiseerida protsesse, arengukavasid jms. Deniss on tugiisik Tartu Kunstikooli venekeelse kogukonna noortele, valitud tugirühma liige, kutsemeistrivõistluste ekspert ja juhendaja. Deniss on alati olemas, nii kolleegide kui õpilaste jaoks.

Vladimir Brovin

Vladimir on meie enda kooli vilistlane. Tuli tagasi alguses meistrina ja siis juba õpetajana. Ta on avanenud tundliku ja noori hästi tunnetava kutseõpetajana. Ta saab noortega hea kontakti, tal on palju oskusi, mida edasi anda. Väga hea ja hinnatud kolleeg, väga hea ja hinnatud õpetaja!

Deniss Jeršov

Vladimir Brovin