Koolitused

Tasulised koolitused

Gümnaasiumide ja kutsekoolide valikainekursused

Tartu Kunstikool pakub veebipõhiseid valikkursuseid gümnaasiumite ning kutsekooli õpilastele. Osaleda saavad ka õppekava- ja valikainevälised soovijad.

Koolitused on hea võimalus osaleda disainivaldkonna valikkursustel asukohast sõltumata. Koolitused toimuvad 100% distantsõppes ja pilootprojektina üle-eestilistes segagruppides. Õppida saavad kõik keskharidustasemel õppivad noored.

35-tunnise kursuse hind ühele õppijale on 70 eurot, mille tasub kool (või lapsevanem). Tartu Kunstikool esitab koolile arve.

Hind õppekava- ja valikainevälistele osalejale on 245 eur.

Tartu Kunstikooli ettevalmistuskursused Oma loo joonistamine. Sissejuhatus Visuaalne mõtlemine Visualiseerimine 3D-modelleerimise abil

3D-modelleerimise kursus (Blenderiga)

Toimub: 09.05-17.05 Toimub: 27.01-14.04 Toimub: 31.01-18.04 Toimub: 24.01-18.04 Toimub: 10.03-14.04
Juhendajad: Grete Laidi Aarsalu ja Ander Peedumäe Juhendaja: Peeter Krosmann Juhendaja: Deniss Jeršov Juhendaja: Siim Soonsein Juhendaja: Katrin Jets
REGISTREERU REGISTREERUMINE LÕPPENUD REGISTREERUMINE LÕPPENUD REGISTREERUMINE LÕPPENUD

REGISTREERUMINE LÕPPENUD

Hind: 75 eur

Gümnaasiumide ja kutsekoolide valikainekursused

Hind õppekava- ja valikainevälistele osalejale on 245 eur.

3D-modelleerimise kursus (Blenderiga)

REGISTREERUMINE LÕPPENUD