Koolitused

Kursused veebis

Tartu Kunstikooli ettevalmistuskursused

Kursuse eesmärgiks on anda kunstikooli sisseastujatele algteadmised joonistamises, maalimises ning kompositsioonis mahus, mis on vajalik portfooliole seatud nõuete täitmiseks.

Kursust viivad läbi Tartu Kunstikooli õpilased Grete Laidi Aarsalu ja Ander Peedumäe

Kursuste ajakava:

esmaspäev  10. mai kell 16.30-19.30

teisipäev      11. mai kell 16.30-19.30

esmaspäev  17. mai kell 16.30-19.30

teisipäev      18. mai kell 16.30-19.30

Registreerumine: https://koolitus.edu.ee/training/3799
Kursuse hind: 75 EUR

Gümnaasiumide ja kutsekoolide valikainekursused

Tartu Kunstikool pakub veebipõhiseid valikkursuseid gümnaasiumite ning kutsekooli õpilastele. Osaleda saavad ka õppekava- ja valikainevälised soovijad.

Koolitused on hea võimalus osaleda disainivaldkonna valikkursustel asukohast sõltumata. Koolitused toimuvad 100% distantsõppes ja pilootprojektina üle-eestilistes segagruppides. Õppida saavad kõik keskharidustasemel õppivad noored.

35-tunnise kursuse hind ühele õppijale on 70 eurot, mille tasub kool (või lapsevanem). Tartu Kunstikool esitab koolile arve.

Hind õppekava- ja valikainevälistele osalejale on 245 eur.

Uus koolituste info sügisel.

Lisainfo: maria.kiiskula@tartukunstikool.ee

Tartu Kunstikooli ettevalmistuskursused

Kursuste ajakava:

esmaspäev  10. mai kell 16.30-19.30

teisipäev      11. mai kell 16.30-19.30

esmaspäev  17. mai kell 16.30-19.30

teisipäev      18. mai kell 16.30-19.30

Registreerumine: https://koolitus.edu.ee/training/3799
Kursuse hind: 75 EUR

Gümnaasiumide ja kutsekoolide valikainekursused

Hind õppekava- ja valikainevälistele osalejale on 245 eur.

Uus koolituste info sügisel.

Lisainfo: maria.kiiskula@tartukunstikool.ee