Uudised

Portfooliote kaitsmised 17.02-18.02 17. jaanuar ragne


Kõik huvilised on oodatud vaatama individuaalsete portfooliote kaitsmisi, mis toimuvad 17.02-18.02 Tartu Kunstikoolis (Eha 41) ruumis 219. Kaitsmised on avalikud ning tulge endale sobival ajal. 

Kaitsmiste ajakava ja komisjonid: 

17.02.2020 Kujundusgraafik (KHB ja PHB): 
Kell 10.00-16.15, ruum 219. 

Komisjon:

Ivar Sakk - disainer ja disainiajaloolane, EKA professor, Eesti Disainerite Liidu liige;

Kristo Kooskora - kujundaja ja kultuuripärandi spetsialist;

Janika Nõmmela Semjonov  - TK õpetaja, kujundusgraafika eraialaspetsialist, WorldSkills ja EuroSkills graafilise disaini rahvusvaheline ekspert.

 

18.02.2020 3D kunstnik-kujundaja (KHB ja PHB):

Kell 09.15-12.45, ruum 219. 

Komisjon:

Meelika Kaarna - Kraaks OÜ, 3D-visualiseerija;

Kaspar Tamsalu - TKK Pallase maaliosakonna juhataja, Eesti arvutimängu Disco Elysium kunstnik;

Veiko Klemmer - TK õpetaja, kunstnik.

 

18.02 kl 12.45 - 18.00 dekoraator, stilist

18.02.2020 Dekoraator (KHB):

Kell 12.45.-13.30, ruum 219.

Komisjon:

Marika Raudam - Teater Vanemuine, dekoratsiooniala juht;

Marko Ala - disainer, Eesti Disainerite Liidu liige;

Madis Nurms - TK õpetaja, dekoraatorite ja stilistide erialajuht.

 

18.02.2020 Stilist (KHB ja PHB): 

Kell 14.30 – 18.00, ruum 219.

Komisjon:

Kadri Valdre - arendusspetsialist ja kunstiline kujundaja, Tallinn Dolls;

Jake Farra - fotograaf;

Marko Ala - disainer, Eesti Disainerite Liidu liige;

Madis Nurms - TK õpetaja, dekoraatorite ja stilistide erialajuht.

Kõik huvilised on oodatud vaatama individuaalsete portfooliote kaitsmisi, mis toimuvad 17.02-18.02 Tartu Kunstikoolis (Eha 41) ruumis 219. Kaitsmised on avalikud ning tulge endale sobival ajal. 

Kaitsmiste ajakava ja komisjonid: 

17.02.2020 Kujundusgraafik (KHB ja PHB): 
Kell 10.00-16.15, ruum 219. 

Komisjon:

Ivar Sakk - disainer ja disainiajaloolane, EKA professor, Eesti Disainerite Liidu liige;

Kristo Kooskora - kujundaja ja kultuuripärandi spetsialist;

Janika Nõmmela Semjonov  - TK õpetaja, kujundusgraafika eraialaspetsialist, WorldSkills ja EuroSkills graafilise disaini rahvusvaheline ekspert.

 

18.02.2020 3D kunstnik-kujundaja (KHB ja PHB):

Kell 09.15-12.45, ruum 219. 

Komisjon:

Meelika Kaarna - Kraaks OÜ, 3D-visualiseerija;

Kaspar Tamsalu - TKK Pallase maaliosakonna juhataja, Eesti arvutimängu Disco Elysium kunstnik;

Veiko Klemmer - TK õpetaja, kunstnik.

 

18.02 kl 12.45 - 18.00 dekoraator, stilist

18.02.2020 Dekoraator (KHB):

Kell 12.45.-13.30, ruum 219.

Komisjon:

Marika Raudam - Teater Vanemuine, dekoratsiooniala juht;

Marko Ala - disainer, Eesti Disainerite Liidu liige;

Madis Nurms - TK õpetaja, dekoraatorite ja stilistide erialajuht.

 

18.02.2020 Stilist (KHB ja PHB): 

Kell 14.30 – 18.00, ruum 219.

Komisjon:

Kadri Valdre - arendusspetsialist ja kunstiline kujundaja, Tallinn Dolls;

Jake Farra - fotograaf;

Marko Ala - disainer, Eesti Disainerite Liidu liige;

Madis Nurms - TK õpetaja, dekoraatorite ja stilistide erialajuht.