Oleme koheselt valmis õppima võtma 15 Ukraina sõjapõgenikku 03. märts madleen

Tartu Kunstikool on koheselt valmis pakkuma õppimisvõimalusi 15 Ukraina noorele.

Teatava ettevalmistusajaga on Tartu Kunstikool valmis vastu võtma kuni 40 põgenikku. Suudame neile pakkuda turvalist koolikeskkonda ning olukorraga kohanemist käelise ja loomingulise tegevuse kaudu.

Meie eelistatav vanusegrupp on 15+ kuni 26, kuid kindlasti võib olla ka teistes vanustes. Meie eelistatav sihtgrupp on kunsti-, disaini- ja ka IT-valdkonna noored. Neile saame pakkuda erialaõpingute jätkamist.

Oleme valmis vastu võtma ja võimalik, et ka osaliselt tööd pakkuma kunsti- ja disainivaldkonna õpetajatele, kunstnikele.

Kõik kontaktid ajutiste majutuskohtade leidmiseks, sisseelamiseks, isikukoodi taotlemiseks, töökoha leidmiseks ja enamaks vajalikuks ukrainlastele leiab leheküljelt www.tartu.ee/et/ukraina-abiks neljas keeles.

KÜSI LISAKS: ave.leek@tartukunstikool.ee

KÜSI LISAKS: ave.leek@tartukunstikool.ee