Tartu Kunstikool avab oma u̶k̶s̶e̶d̶ AKNAD veebis 02. juuni madleen

2020/2021 õppeaastal toob Tartu Kunstikool oma avatud uste päeva turvaliselt sinuni veebiakende kaudu!

Üldise sisseastumise (põhihariduse ja keskhariduse baasil õppe) ning täiskasvanute õppe avatud uste päevad toimuvad 04.03.2021, 23.04.2021 ja 03.06.2021.

Vaata ajakava SIIT. Avatud akende päeva ülekanne toimub Tartu Kunstikooli Youtube'i kanalil.

Avatud akende päeval tutvustavad Tartu Kunstikooli nii meie kooli juhtkond, erialajuhid kui ka õpilased. Küsimused on kogu ürituse vältel oodatud ülekande chatti ning neile vastatakse iga teemaploki lõpus.

Hoia silm peal ka FACEBOOKI ÜRITUSEL ning märgi end kindlasti tulijaks!

Rohkem infot: madleen.vapper@tartukunstikool.ee

Hoia silm peal ka FACEBOOKI ÜRITUSEL ning märgi end kindlasti tulijaks!

Rohkem infot: madleen.vapper@tartukunstikool.ee